Sobota 28. března 2020, svátek má Soňa
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Sobota 28. března 2020 Soňa

Integrace menšin je jen finta na tahání peněz ze systému

18. 04. 2016 9:36:49
V poslední době se rojí opravdu reálné důkazy o tom, že integrace menšin nefunguje. Ne že by to chytří lidé nevěděli od začátku, ale dnes už to nemohou popírat ani ti hloupí. Jsou k dispozici čísla, data, krachující projekty...

Třeba dnes vyšel v MF DNES článek o nejobsáhlejším průzkumu mezi muslimy v Británii. Čísla to jsou děsivá. Leč nezpochybnitelná. 39% muslimů třeba soudí, že manželka musí vždy poslouchat muže. Více než polovina z nich by prohlásila homosexualitu za nezákonnou, což ve světle shazování homosexuálů ze střech vysokých domů nevypadá zrovna tolerantně a přátelsky. A čtvrtina by uvítala zavedení islámského práva šárija. Toho práva, které navrací společnost k barbarskému středověkému chování. No a jen třetina muslimů by oznámila policii informace o teroristech. Takhle opravdu nevypadá integrovaná skupina lidí!

Integrace, inkluze, multikultura - zaklínaná slova novodobé Evropy nás táhnou do chaosu, nesvobody, teroru. Ale kdo za tím stojí, kdo pořád tak strašně tlačí na pilu a touží všechny tyhle nesmysly dále aplikovat? Za vším stojí nenasytní politici napojení na mafiánskou síť neziskovek. Společně vysávají veřejné rozpočty a tleskají nad dalšími a dalšími problémy. Protože problémy znamenají navyšování rozpočtů na jejich řešení.

Je nepochopitelné, že jim to stále všichni žereme. Do integrace menšin se i u nás v České republice nalilo tolik peněz, založilo se tolik neziskovek s romskými názvy. A výsledek? Nic... Žádná lešpí čísla - naopak. Není to snad znak, že to nedělají dobře? Já bych jim prostě peníze přestala vyplácet. Nemáš výsledky? Nemáš nárok na další veřejné peníze!

Je mi líto všech těch naivních multikulti sociálních pracovníků, kteří sní svůj sen, jak dobrým slovem a vírou v dobro porazí lidskou přirozenost - v případě romské menšiny - nebo dokonce brutální nátlakovou ideologii - v případě muslimské evropské menšiny. Někdo by jim měl říct, že se snaží marně. Jsou jen loutkami ve velké hře, nosiči vody, naivní dobráci. Věnují svou energii něčemu, co prostě nefunguje.

Jak by také mohlo? Nutit někoho k převzetí hodnot většinové společnosti prostě nejde. A to ani když to děláte po dobrém a tu menšinu uplácíte ve velkém. Jediné co funguje je, když to ti lidi dělají dobrovolně, sami od sebe. Bez nátlaku a úplatků. Je to možné? Samozřejmě. Je to jednoduché. Prostě si stanovme pravidla, která jsou platná pro všechny stejně. A trvejme na jejich dodržování - bez ohledu na rasu nebo náboženství. A pomáhejme jen těm, kdo si prokazatelně chtějí pomoci sami - bez ohledu na rasu či náboženství. A pomáhejme tak, aby to nebylo na úkor ostatních. Podle hesla - pomož si sám a bude ti pomoženo.

Musí přijít noví politici, kteří přetnou ten obrovský tok peněz, které tečou směrem k nefunkčním multikulti projektům. Protože integrace nefunguje a ty peníze se vynakládají zbytečně. Zrušit, zastavit, přestat vyplácet. Ŕešení problémů s menšinami leží někde úplně jinde než ve vytváření nových a nových neziskovek, kde naivní utopisté přemlouvají menšiny k převzetí západních hodnot a uplácí je penězi, které se berou potřebným. Smějí se nám do ksichtu, úplatky si vezmou a volají po větších a větších ústupcích. A doma se nám smějí a plánují další a další akce, které oslabují naše hodnoty. Řekněte - divíte se jim?

Silná a stále se rozrůstající evropská muslimská komunita do sebe pomalu integruje západní představitele. Všichni ti politici volající po toleranci, papež líbající nohy uprchlíkům, armády vítačů, feministky opěvující zahalování žen... Mají nás na háku, vážení. O integraci nemají zájem - když tak jen o integraci naši. Je to přesně naopak a my si to ještě platíme! O tom se Mohamedovi ani nesnilo...

Snad se evropská společnost pomalu probouzí, jen doufám, že to probouzení bude rychlejší, než to naše integrování. Snad si lidi uvědomí, že se jejich peníze utrácí úplně neefektivně a začnou si je hlídat. Když už nejde o hodnoty a vize, mohlo by lidi nakopnout to neskutečné rozhazování jejich peněz. O peníze jde vždy především, tak snad to zafunguje i teď a lidem to konečně otevře oči...

Obrázek Naštvaných matek je použit se svolením správců stránky Naštvané matky.

Autor: Eva Hrindová | pondělí 18.4.2016 9:36 | karma článku: 41.14 | přečteno: 1842x

Další články blogera

Tato rubrika neobsahuje žádné články...

Další články z rubriky Politika

Lubomír Stejskal

O soudcovském aktivismu

Když exministryně spravedlnosti varovala před soudcovským aktivismem, jakkoli k ní chovám úctu a sympatie, měl jsem obavy, jestli trochu nepřehání. Teprve nyní jsem pochopil, že měla pravdu (a proč ji měla).

28.3.2020 v 11:35 | Karma článku: 7.41 | Přečteno: 359 | Diskuse

Jan Dvořák

Jak ex šéf topky a exministr o trůn přišel

Miroslav Kalousek – bohužel – přišel o jedno velké prvenství. Titul někdejší top - star mezi evropskými ministry přes peníze mu sice nikdo neodpáral, ale králem nejvyššího ročního schodku už není.

28.3.2020 v 10:06 | Karma článku: 18.20 | Přečteno: 600 | Diskuse

Libor Popovský

Konec Evropské unie?

Článek Judith Bergman "European Union: The End?", který vyšel 21. března 2020, přeložený paní Helenou Kolínskou a mnou.

28.3.2020 v 9:15 | Karma článku: 31.34 | Přečteno: 763 | Diskuse

Libor Čermák

Krajní pravici? Krajní levici? Krajní liberalismus? Děkuji ne!

Celý život jsem odpůrcem jakýchkoliv krajních politických ideologií, které chtějí jiné lidi z ideologických důvodů trestat. A to jak těch, které naše země sužovaly ve 20. století, tak i těch, které by rády nastoupily nyní.

28.3.2020 v 8:37 | Karma článku: 21.02 | Přečteno: 266 |

Jan Bartoň

Kalousek: Babiš je podlý podvodník

Až se budou lídři některých politických stran na podzim po volbách ptát, proč jsou jejich výsledky tak špatné, měli by si vzpomenout na to, co dělali v době virové pandemie.

28.3.2020 v 8:00 | Karma článku: 43.14 | Přečteno: 3558 | Diskuse
Počet článků 168 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 3608

Nesnáším škatulkování a lidi, co podléhají předsudkům. Za nejcennější věc považuji svobodu ve všech smyslech toho slova. A o tom jsou mé občasné články. Více na www.evahrindova.cz

Najdete na iDNES.cz