Pondělí 20. ledna 2020, svátek má Ilona
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pondělí 20. ledna 2020 Ilona

Násilí, cenzura, totalita... Taky máte strach?

13. 01. 2016 10:07:01
Falešné bubliny začínají praskat. Najednou se dozvídáme o událostech, které byly tajeny. Multi-kulti se hroutí a jeho exponenti začínají hystericky kopat kolem sebe. Neopustí své pozice bez boje. A z toho jde strach... Co s tím?

Včera jsme diskutovali se spřízněnými blogerkami o tom, jak je těžké dnes o čemkoliv psát. Je toho tolik! Násilí na ženách, kradení dětí, bezprecedentní nespravedlnosti, které likvidují jednotlivé lidské životy. Samá tragédie a zmar, cenzura, stíhání, trestní oznámení. Multi-kulti spřízněnci nepustí své pozice lehce. Neštítí se ani proti vlastním lidem použít vodní děla. V čem se dnešní režim hyperkorektní EU liší od prohnilého komunistického režimu konce osmdesátých let? To jsme fakt chtěli?

Lidi se bojí - protože tohle už lze vygradovat jen k drsné totalitě. Jiná cesta směřující k udržení moci pro představitele multi-kulti neexistuje. Na jedné straně se budeme muset bránit před hordami nepřizpůsobivých a frustrovaných migrantů a na druhé straně se budeme muset bránit před státní mocí, která chce udržet stávající stav i za cenu potlačení vlastního obyvatelstva.

U nás zatím migranti nejsou, ale to neznamená, že nás multi-kulti režim neohrožuje. Co třeba inkluze řízená šílenou ministryní školství? Opravdu je vám jedno, že bude naše školství ještě více degradováno? Je vám jedno, že se bude ještě více ničit potenciál našich dětí? A to ani nemluvě o dalších chuťovkách sociálně inženýrského školství, které se připravuje na velký projekt evropského vymývání mozků. Už dnes se vám může stát, že vám děti ve školách všech úrovní zcela zmagoří. Ani se nenadějete a vaše dítě vám třeba odjede pomáhat do nějakých uprchlických táborů, protože ho zblbnou a nalákají na nějaké stipendium. To je realita českých univerzit!

A když se vám radostný evropský režim nelíbí a kritizujete ho, můžete se těšit na šikanu, ke které teď stát díky hloupému Babišovi (účtenkový systém může zavádět jen hlupák) bude mít ještě více možností. Budou vás sledovat - všude, nejen v podnikání. A jestli máte pocit, že na vás nijak nemůžou, pletete se. Seberou vám třeba dítě - norský systém se u nás díky všehoschopné ministryni sociálních věcí zavádí už několik let. A že už máte děti velké? Tak půjdou třeba po vašich vnoučatech nebo si něco na vás najdou v soukromé poště nebo na facebooku. Vodní děla čekají v záloze i u nás.

Strach je oprávněný - hrozí nám toho docela dost a nástroje tu jsou. Ale já strach nemám, je mi to jedno. Já se nebojím a neměli byste se bát ani vy. Protože čím víc nás bude bez toho ochromujícího strachu, tím větší šanci máme na to, že je porazíme. Nemáme co ztratit - může to být jen horší. Copak se necháme porazit takovými hlupáky a zbabělci, kteří myslí jen na sebe? Musíme je přečíslovat naši odvahou a ochotou něco dělat.

A znovu vás úpěnlivě prosím - nenechte se zblbnout. Přemýšlejte! Diskutujte a zvažujte. Prosím, už nikdy nevolte zbohatlíky a politické snoby odtržené od reálného života. Ti nám nepomůžou. Žijou si ve svých opevněných soukromých rezidencích a když bude nejhůř, odjedou někam pryč. Volte obyčejné lidi, kteří žijí normální životy - protože ti jsou nejvíc motivovaní věci měnit. Obyčejní lidé nemají alternativu - žijí své životy tady a teď, nemají možnost utéct. Proto udělají vše pro bezpečnost a klid. Myslete na to!

A proč byste to nemohli být vy? My musíme měnit věci - my sami. Nikdo to za nás neudělá! Potřebujeme vás. Věřte mi, proti strachu se nejlépe bojuje tím, že něco aktivně dělám. Vidím to okolo sebe, u svých kolegů v Bloku proti islámu. My se nebojíme, nemáme na strach čas. Tak to zvažte - na našich stránkách je přihláška...

Autor: Eva Hrindová | středa 13.1.2016 10:07 | karma článku: 37.55 | přečteno: 1655x

Další články blogera

Tato rubrika neobsahuje žádné články...

Další články z rubriky Ostatní

Ladislav Jílek

Hodnocení dnešních papežů

Měl ho tady nedávno ve svém blogu Vladimír Havránek. Názory v diskuzi byly samozřejmě rozdílné. Jestliže někoho hodnotím, tak moje hodnocení něco vypovídá o hodnocené osobě a také něco vypovídá o mně.

19.1.2020 v 22:57 | Karma článku: 7.42 | Přečteno: 156 | Diskuse

Jan Pavlík

Bludy Jaroslava Čejky

Neotvírám blogy, u nichž je zakázána diskuse. Výjimečně jsem tuto zásadu porušil u článku "Řidičáky pro voliče nebo pro politiky?".Jaroslav Čejka v něm rozvinul téma blogu V. Valíkové, pod nímž jsem reagoval jedním příspěvkem.

19.1.2020 v 19:59 | Karma článku: 15.97 | Přečteno: 643 | Diskuse

Jana Majová

Maceší blog - Alexia. Pomátl ses, státe II ?

Alexia. Holčička, která se ocitla na půl roku v krizovém centru. Je jí jedenáct, měla by dychtívě čekat na dopis z Bradavic. Růst do mladé slečny. A největší maléry by se měly odehrávat kvůli plesnivějící svačině v aktovce.

19.1.2020 v 19:44 | Karma článku: 12.43 | Přečteno: 294 | Diskuse

Katerina Kaltsogianni

Nezvyknou si tady ani syrské děti, ani ukrajinské uklízečky

Jsem toho jasným důkazem, byť tady žiji od malička, oba národy jsou křesťanské, nebyla jsem jako holka v Řecku, ale nemohu si zvyknout. Nikdo, kdo sem nepatří si nezvykne, natož z tak odlišné kultury, podnebí a syrských tradic.

19.1.2020 v 17:42 | Karma článku: 15.55 | Přečteno: 1321 | Diskuse

Pavel Hewlit

Jejich puberta je jiná, než byla ta naše

S dětskou psychikou (jinou, než tou mojí) jsem se setkal poprvé v sedmnácti letech. Chodil jsem s holkou, co vyrůstala v děcácku, a jelikož režim na lásku tam byl přísný, trávil jsem čas s ní v jejím "domově".

19.1.2020 v 16:14 | Karma článku: 22.77 | Přečteno: 752 | Diskuse
Počet článků 168 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 3608

Nesnáším škatulkování a lidi, co podléhají předsudkům. Za nejcennější věc považuji svobodu ve všech smyslech toho slova. A o tom jsou mé občasné články. Více na www.evahrindova.cz

Najdete na iDNES.cz